[Vodice] Hotel Punta****: Proljetni predah sa All Inclusive uslugom i korištenjem bazena za sve uzraste!

Vodice

Ne propustite priliku! Ponuda istječe za
  • 0

    Dana

  • 0

    Sati

  • 0

    Minuta

  • 0

    Sekundi

Hotelski kompleks Punta smješten je pored mora u borovoj šumi na istoimenom poluotoku samo 50 metara od mora i plaže! 

Kompleks je udaljen od centra grada svega 3 minute lagane šetnje te živi punim životom zajedno sa gradom. Kristalno čisto more, sa uređenom betonskom i šljunkovitom plažom, zaštićeno je s nekoliko otoka od otvorenog mora. Svega stotinjak metara dalje nalazi se šljunčano-pješćana plaža, pogodna za djecu i neplivače.

Svim gostima hotelskog kompleksa Punta na raspolaganju stoje sljedeći sadržaji: 

  • hotelski restoran s otvorenom terasom
  • aperitiv bar s terasom
  • kongresna dvorana (120 sjedećih mjesta - 260 mjesta u obližnjoj dvorani)
  • dvorane za sastanke (15 – 40 mjesta) u Lobby-u te atraktivna dvorana na 10-om katu zgrade s terasom i pogledom od 360°
  • infinity pool koji se nalazi pored Villa Arausana&Antonina, te je pored njega Beach bar La Belle Vie (nema zatvoreni dio)
  • free WI-FI
  • usluge pranja i glačanja rublja, mjenjačnica,...

U neposrednoj blizini hotelskog kompleksa Punta našim gostima na raspolaganju su: 

  • plaža
  • najam suncobrana, ležaljki, pedalina, brodova
  • sportski satdržaji kao što su umjetna stijena za penjanje sa vanjskim spravama, kao i najam bicikla, kajaka ili padel bord
  • sportovi na vodi: jet-ski, banana, aqua park...
  • dječje igralište
  • ronilački klub
  • rekreacija i sport: igralište za basket, biljar, trampolin....
  • u okolici hotela, a kako je Hotel Punta na samom poluotoku imamo više šetnica ili staza za trčanje, ali i obilježenih biciklističkih staza.
  • organizirani izleti
  • brojni ugostiteljski i ostali sadržaji (blizina centra). 

Glavna zgrada kompleksa Punta je smještena u deseto-katnom objektu i nudi mogućnost odabira standard soba ili apartmanskih soba. Sobe su smještene od prvog do devetog kata i sve imaju balkon. Svih 76 Standard dvokrevetnih soba i 2 luksuzno opremljene apartmanske sobe Vam pružaju panoramski pogled na more i otoke. Preostalih 52 standardne sobe pružaju djelomičan pogled na more i grad Vodice.

Uz prostranu recepciju, u glavnoj zgradi nalaze se i svi ostali sadržaji koji će Vaš boravak učiniti ugodnijim i ispunjenijim kao što su dva restorana, lobby bar, wellness i spa centar sa unutarnjim bazenom i fitness dvoranom, suvenirnica te ostale multifunkcionalne dvorane za kongrese, seminare ili poslovne sastanke. Rad wellness&spa centra ovisi o epidemiološkim mjerama.

Unutar hortikulturnog parka hotela nalazi se i starovjekovna crkva Sv. Križa koja posjetiocima može pružiti kako spiritualne tako i povijesne doživljaje kulturne baštine lokalnog kraja. U suvremeno opremljenim i klimatiziranim sobama i apartmanima, sa balkonom i pogledom na more sat. LCD TV, telefonom, WIFI, mini barom, sefom, sušilom za kosu, hotel raspolaže sa 128 soba+ 2 hotelska apartmana. Svi prostori u hotelu su klimatizirani.

Vidimo se Vodicama!

Što uključuje ponuda

Korištenje kupona

  • Mogućnost plaćanja karticama do 12 rata bez kamata i naknada
  • Kupon se može koristiti odmah
  • Jedan kupon vrijedi za dvije ili tri osobe
  • Jedna osoba može koristiti negraničeni broj kupona na svoje ime
  • Jedna osoba može pokloniti neograničeni broj kupona
  • Kuponi se mogu spajati
  • Provjera raspoloživosti prije kupnje kupona i potvrda rezervacije po primitku kupona na +385 52 877 303 ili kuponi@rudan.com prema raspoloživosti
  • Rok iskoristivosti kupona: 04.04.-18.04.2025
  • Kupon se smatra iskorištenim ukoliko je korisnik rezervirao termin, a nije došao ili otkazao termin 2 dana prije dolaska
  • Nakon isteka roka iskoristivosti kupon nije moguće koristiti

Kontakt i lokacija

Kupljeno više od 15

Predložene ponude